Over ons - Kwets medewerkers

Het Wetterse maandblad Kwets wordt geschreven door en voor Wetteraars.

VZW Kwets

Redactie adres en maatschappelijke zetel:
Victor Van Sandelaan 134, B-9230 Wetteren

BTW nummer: BE 891353190
Rekening nummer:
891-6340350-52

Contact VZW: info@kwets.be
Contact redactie:
redactie@kwets.be

Voorzitter: Piet De Keulenaer piet.de.keulenaer@telenet.be
Ondervoorzitter & advertenties:
Raf De Graeve rafdegraeve@telenet.be
Penningmeester:
info@kwets.be
Secretaris:
Wannes Haghebaert wannes.haghebaert@gmail.com

Magazine

Hoofdredactie: Peter Dirix peter.dirix@magnetmagazines.be
Fotoredactie:
Didier Verbaere didier.verbaere@skynet.be

Bier info: Luc Sanctorum luc.sanctorum@telenet.be
Website:
Johan Bové johan.bove@gmail.com

En alle vaste medewerkers...